info@tatryspispieniny.sk
+421 52 449 2135
default-logo

Dejiskom hry je kráľovské mesto Levoča. Pred mnohými rokmi sa tu stratila veľmi vzácna koruna, ktorá sa nikdy nenašla. Preto pozývame všetkých nadšencov pokladoviek, milovníkov spoločenských hier, geocachingu a únikových miestností, aby nám pomohli odhaliť jej tajomstvo.

Na dobrodruhov čaká v hradobnom systéme mesta Levoče 11 herných stanovíšť a množstvo šifier a hádaniek. Hra má jedinečnú podobu – Félix Kulpán si pre hľadačov pokladu pripravil zvitok so stieracím povrchom, ktorý mizne priamo pred očami a odkrýva samotný príbeh koruny a úlohy pre pátračov. Hra ponúka skvelú zábavu pre dvoch až piatich hráčov alebo rodinné tímy. Trvá  približne štyri hodiny. Postupné odkrývanie príbehu vzbudzuje zvedavosť a poháňa tím k spoločnému objavovaniu nielen pokladu, ale aj samotného mesta.

Mestská hra je projektom skupiny občianskych aktivistov, ktorí sa snažia o zvyšovanie atraktivity mesta Levoča a rozširovanie jeho ponuky pre rodiny. Vznikla ako doplnok podujatia Deň rodiny v Levoči, ktoré sa tu pod hlavičkou nezávislej iniciatívy organizuje už tri roky. Môžete si ju zakúpiť aj v informačnom centre v Levoči ( Námestie Majstra Pavla 58, 054 01 Levoča, tel.: +421 53 451 37 63).

Hra má vlastný web:www.felixovacesta.sk a FB stránku https://www.facebook.com/Felixovacesta/.